Догляд за чутливою шкірою

У косметології прийнято поділяти шкіру обличчя на чотири основних типи – нормальна, суха, жирна і комбінована шкіра. Але є і ще один тип шкіри, який можна назвати однією із найбільш проблемних – це чутлива шкіра. І якщо під проблемною шкірою зазвичай мається на увазі жирна шкіра, з наявністю прищів і вугрів, то чутлива шкіра також доставляє своїм власницям не меншу кількість проблем і неприємних відчуттів.

Часті почервоніння і подразнення шкіри, відчуття стягнутості, свербіння та лущення, поява різних плям, нерівностей і шорсткостей, всі ці симптоми прямим чином свідчать про наявність чутливої ​​шкіри обличчя.

Така шкіра може подразнюватись практично від усього, починаючи від нанесеної косметики, і закінчуючи різними погодними умовами. Умивання водою, використання косметичних засобів і декоративної косметики, мороз, сонце, сильний вітер, забруднене повітря, всі ці чинники є, мало не самими лютими ворогами для чутливої ​​шкіри.

Людям з чутливою ​​шкірою зазвичай дуже важко підібрати косметичні засоби, а догляд вимагає значно більше зусиль, та й ймовірність виникнення різних дерматозів набагато вища, ніж у людей із іншими типами шкіри. Однак, на сьогоднішній день чутлива шкіра не є вироком, з яким треба змиритися. Просто вона вимагає більш ретельного і дбайливого щоденного догляду, а також правильного підбору косметики для даного типу шкіри. Перевагу слід віддавати косметиці торгових марок, які зарекомендували себе бездоганною якістю.

Якщо у вас чутлива шкіра, зверніть увагу на  ліпосомальну косметику ТМ «Айсида» (http://aisida.com.ua/), яка спрямована на вирішення проблем при догляді за шкірою різних типів. Засоби ТМ «Айсида» призначені для базового догляду за чутливою шкірою, схильною до алергії, а також профілактики та лікування хронічних дерматитів і дерматозів (екзема, псоріаз, атопічний дерматит, сенситивний дерматоз). Завдяки доведеній високій ефективності продукція «Айсида» є високоефективною унікальною в своєму роді косметикою для чутливої та проблемної шкіри.

Завітайте до аптечних закладів АПТЕКА 03 та безкоштовно спробуйте засоби ТМ «Айсида» спеціально призначені для чутливої шкіри, отримайте консультацію та допомогу в індивідуальному підборі косметики!

Отримати консультацію та придбати косметику ТМ «Айсида» Ви можете в аптеках мережі АПТЕКА 03 за адресами:

Аптека №56 (м. Київ, вул. Червоноармійська, 114а)

Аптека №62 (м. Київ, бульвар Кольцова, 14а, прим. 120)

Аптека № 4 (м. Київ, вул. Закревського, 61/2а)

Аптека №40 (м. Київ, вул. Васильківська, 5/7)

Аптека №61 (м. Київ, пр. Відрадний, 18)

Аптека №21 (м. Київ, вул. К. Малевича, 86д)

Аптека №67 (м. Київ, вул. Костянтинівська, 71)

 

Телефон контактного центру у Києві: (044) 593-12-03